Aktualności

Kalkulator druku książek

Kalkulator druku książek na stronie Eurograph jest wyjątkowo przydatnym narzędziem dla autorów, wydawców i każdego, kto planuje wydanie własnej książki. To proste i intuicyjne narzędzie, które pozwala na dokładne oszacowanie kosztów druku książki.

Dzięki kalkulatorowi, można szybko i łatwo wybrać interesujące nas parametry książki, takie jak format, rodzaj papieru, ilość stron, ilość kolorów, rodzaj okładki i ilość zamawianych egzemplarzy. Kalkulator automatycznie wylicza koszt druku, uwzględniając wszystkie wybrane parametry. Takie podejście pozwala na dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta i jego budżetu.

Co więcej, kalkulator jest łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika. Wystarczy wybrać interesujące nas parametry książki, a kalkulator automatycznie wyliczy koszt druku w zależności od wybranej ilości egzemplarzy. Możliwość dostosowania parametrów druku, takich jak rodzaj oprawy czy ilość kolorów, pozwala na dokładne dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta.

Na stronie Eurograph można również skorzystać z kalkulatora wagi papieru. To narzędzie umożliwia wyliczenie masy papieru potrzebnego do wydrukowania określonej ilości stron w danym formacie i gramaturze. Jest to szczególnie przydatne podczas planowania druku większych nakładów, ponieważ pozwala na precyzyjne oszacowanie kosztów i minimalizowanie ilości odpadów.

Kalkulator druku książek na stronie Eurograph to nie tylko narzędzie do oszacowania kosztów druku, ale również narzędzie do bardziej efektywnego zarządzania projektem wydawniczym. Dzięki dokładnemu oszacowaniu kosztów, można lepiej zarządzać budżetem projektu i minimalizować straty.

W skrócie, kalkulator druku książek na stronie Eurograph to niezwykle pomocne narzędzie dla każdego, kto planuje wydanie własnej książki. Dzięki niemu można precyzyjnie oszacować koszty druku i dostosować je do indywidualnych potrzeb klienta. Jest to nie tylko oszczędność czasu, ale również oszczędność pieniędzy i minimalizacja strat.

Kalkulator druku książek
Eurograph

Printing house Poland – fast and reliable

WELCOME TO EUROGRAPH

offset PRINTING HOUSE POLAND

Who we are…

We are the family offset printing house.

service for over 15 years in the Printing industry – mainly europe area.

 reability, high quality and promptness are our priority. 
 Printing House Poland.
What we do…

We print up to B1 format, namely 1000 x 700 mm

mainly: paper boxes and cardboard packages till 350g, books, catalogues, folders, posters, leaflets, booklets, instruction manuals, personalised prints,  notebooks

tea packages quality
tea packages

printing house Poland
folders

boxes printing Poland
sweet packages

Due to our printing machines we assure super quality, perfect fitting, great speed up to
15 000 sheets per hour.

We can print on various surfaces from 55 g thin papers, through chalky papers and cardboards up to 350g. Moreover, we can refine the order, with a foil (glossy or matt or metalic)  with UV or glitter UV varnish.

We offer brochure binding (sewing line with metal staples) and glued binding, perfect binding, also cardboard lamination, foil lamination and hotstamping press. Paints we use include: fluorescent, Pantone, metallic, and those used for food contact.

The printing process is subjected to sheet measuring control by Control Image system.

Here you can see the samples of our products.

HOW TO CONTACT US…

You can contact us directly by the contact form,  where you can also upload the files of your project.

Regards,

Eurograph team

biuro@eurograph.pl

+48 604523665

Drukarnia pudełek i opakowań Warszawa Sulejówek

Eurograph to drukarnia pudełek, która specjalizuje się w produkcji opakowań kartonowych najwyższej jakości. W ofercie firmy znajduje się szeroki wybór pudełek, pudełek kartonowych oraz pudełeczek kartonowych o różnych formatach i kształtach. Dodatkowo Eurograph oferuje uszlachetnienie druku na opakowaniach, co pozwala na jeszcze lepsze wyróżnienie produktu na rynku.

Firma realizuje projekty dla wielu branż, w tym dla zabawek i akcesoriów dziecięcych, herbaty i kawy, ziół, słodyczy, kosmetyków, produktów chemicznych, części samochodowych, suplementów diety, artykułów higienicznych i opatrunkowych, blistrów, sprzętu medycznego oraz teczek kartonowych. Wszystkie produkty Eurograph cechuje najwyższa jakość oraz profesjonalna obsługa klienta.

Produkcja pudełek
Pudełka na kosmetyki

tanie pudełka na słodycze
Pudełka na słodycze

produkcja pudełka spożywcze
Pudełka na produkty spożywcze

Tanie teczki kartonowe
Teczki kartonowe

Firma oferuje również różnorodne uszlachetnienia druku na opakowaniach, takie jak złocenie (HOTSTAMPING), folia błyszcząca, matowa folia metalizowana, folia soft touch, CHROMOLUX, lakier UV, lakier wybiórczy oraz lakier z brokatem UV. Te uszlachetnienia pozwalają na uzyskanie niepowtarzalnego wyglądu opakowania oraz wyróżnienie produktu na półce sklepowej.

Eurograph jest dostawcą usług dla zarówno dużych, jak i małych przedsiębiorstw, które cenią sobie jakość produktów i profesjonalizm firmy. Dzięki bogatemu doświadczeniu i zaangażowaniu zespołu, drukarnia pudełek jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

folia błysk uszlachetnienie
uszlachetnienie folia błyszcząca

folia błysk kolor fluorescencyjny
folia błyszcząca kolor fluorescencyjny

uszlachetnienia lakier wybiórczy
lakier UV wybiórczy tłoczone litery

farby fluorescencyjne drukarnia Eurograph
druk fluorescencyjny

Druk kart do głosowania – pogotowie wyborcze !!!

Druk kart do głosowania ( karty wyborcze ) – szybko i solidnie!

W związku z gorączką wyborczą stworzyliśmy dla Państwa nasze POGOTOWIE WYBORCZE !!!

Zachęcamy do współpracy! Drukarnia Eurograph  – jesteśmy w Warszawie i Sulejówku. Możliwy odbiór osobisty bądź zapewnimy dowóz kart do głosowania bezpośrednio do Klienta.

Druk kart do głosowania

 

U nas błyskawiczna wycena, szybki druk i dostawa materiałów.

Przypominamy - wybory samorządowe już 21.10.2018 r.

Zadzwoń +48 504128424,+48 506788361

bądź napisz  – kontakt

 

Zapraszamy do współpracy,  posiadamy bogate doświadczenie w druku szerokiej gamy produktów poligraficznych, nie boimy się również trudnych wyzwań.

Obecnie skupiamy się na nadchodzących wyborach samorządowych. Kandydaci nie próżnują… każdy chce się jak najlepiej zaprezentować, a sądząc po ilości zamawianych materiałów wyborczych zapowiada się ostra rywalizacja… ale cóż się dziwić… do wyborów zostały  praktycznie już tylko 2 tygodnie…

 

 

 

Drukarnia Wilanów | Eurograph studio graficzne | offsetowy druk pudełek, druk katalogów, druk książek…

Drukarnia Miasteczko Wilanów

Siedziba główna drukarni Eurograph mieści się w Sulejówku. W Miasteczku Wilanów posiadamy studio graficzne – gdzie możliwe są odbiory osobiste po wcześniejszym umówieniu.

Klientów zapraszamy do siedziby głównej w Sulejówku. Nie realizujemy druku detalicznego!

Nasze specjalizacje:

  • produkcja pudełek, opakowań papierowych i kartonowych do grubości 350g
  • produkcja toreb papierowych,
  • druk książek (oprawa klejona, PUR, twarda),
  • druk katalogów (oprawa zeszytowa, klejona i szyto/klejona),
  • i wiele innych…

Dla wygody Klienta oferujemy możliwość odbioru osobistego, bądź bezpłatną dostawę w obszarze dzielnicy Wilanów, oraz sąsiadujących dzielnic Warszawy i Konstancina. Przy większych zamówieniach dowieziemy gratis produkty w granicach Warszawy i okolic.

Jako drukarnia offsetowa, ze względu na technikę druku, realizujemy tylko większe zamówienia, które jakością i ceną wygrają z każdą maszyną cyfrową – do wydruku pojedynczych egzemplarzy należy szukać drukarni cyfrowej.

Czytaj dalej Drukarnia Wilanów | Eurograph studio graficzne | offsetowy druk pudełek, druk katalogów, druk książek…

Tania drukarnia, dobra drukarnia – czy to możliwe?

Pytanie wręcz egzystencjonalne 😉 czy wraz z niskimi cenami drukarnia jest w stanie zachować wysoką jakość zlecanych prac?

Czytaj dalej Tania drukarnia, dobra drukarnia – czy to możliwe?

Facebook
Facebook