Tania drukarnia, dobra drukarnia – czy to możliwe?

Pytanie wręcz egzystencjonalne 😉 czy wraz z niskimi cenami drukarnia jest w stanie zachować wysoką jakość zlecanych prac?

Jasne, że jest to możliwe.

W jaki sposób? W dzisiejszych czasach czy to drukarnia offsetowa, flexo, sitodruk czy drukarnia internetowa, konkurencji nie brakuje…  a jeśli jest konkurencja, ceny spadają, a pracownikom trzeba nadal płacić… leasing na maszyny wzięty, nowy samochód czy dom się kupiło, ceny prądu i materiałów rosną.  😉

Żeby zarobić właściciele drukarni tną koszty… tu zaoszczędzą na jakości papieru, tu na farbie. Inni czekają, zbierając kilka/kilkanaście zleceń i dopiero ruszają z produkcją, co niepomiernie wydłuża czas oczekiwania klientów na zamówione prace. W rozrachunku ogólnym to się i tak zemści… wcześniej czy później klient zacznie szukać lepszej jakości i szybkości…

Zobacz jakość naszych niektórych produktów, zakres usług, ceny przykładowych ulotek i plakatów

I tu odpowiedzią jest właśnie nasza drukarnia offsetowa Eurograph 🙂 🙂

Świadomi praw rynku zachowujemy umiar i zrównoważoną politykę dotyczącą inwestycji w firmę oraz ilości zatrudnianego w naszej drukarni personelu, dzięki czemu nasze ceny pozostają tak konkurencyjne, przy zachowaniu wysokiej jakości.

Stali klienci od lat korzystają z naszych usług, bo zapewniamy klientowi to, co najważniejsze w dzisiejszym zabieganym świecie… krótki czas realizacji zleceń i bardzo wysoką jakość produktów!!!

Tak więc sami widzicie, że da się, tylko trzeba z rozwagą wybierać oferty druku…

Dobra jakość sama się obroni.

Pozdrawiamy  i zapraszamy… rzecz jasna 😉
Zespół Drukarni Eurograph.

wizytówka firmowa drukarnia eurograph.pl

Kontakt – Drukarnia eurograph.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Facebook